Logo
Endüstriyel Temizlik – Murat Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik hizmetimiz; ağırlıklı olarak sanayi siteleri, fabrikalar, atölyeler veya depolar gibi yerlerde uyguladığımız temizlik hizmetidir. Uzman ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından tesisin durumuna ve makinelerin cinslerine uygun ekipman ve malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Firmamız iş güvenliği noktasında azami oranda dikkatli olup çalışanlarımız ise endüstriyel temizlik konularında eğitimli olup temizliği en hızlı ve en verimli şekilde sonuçlandırmaktadır.

 

Murat Temizlik olarak m2 sınırı olmaksızın tüm endüstriyel tesislerde temizliğini titiz ve detaylı olarak yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Endüstriyel temizlik, fabrika temizliği, depo temizliği, fabrika zemin temizliği, depo zemin temizliği, sanayi temizliği, imalat haneler gibi alanlarda çağrı başına veya periyodik temizlik hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Murat Temizlik olarak endüstriyel temizlik hizmetinde 10 yılı aşkın deneyim, birikim ve tecrübe sahibi bir temizlik firması olarak, kullandığımız ekipman ve malzemelerin gerekli belgeleri alınmış olması ve sağlığa zararı bulunmayan malzemeler olması ayrıca çalışanlarımızın gerekli tecrübelere sahip olması memnuniyetin oluşmasını sağlamaktadır. Bütün bunların yanında endüstriyel temizliği uygun fiyatlara sizlere ulaştırmaktayız.

 

Endüstriyel temizliği, fabrika temizliği, depo temizliği, sanayi temizliğini sizinle çalışmaya başladığımız ilk gün nasıl düzenli titiz hijyenik yapıyorsak her geldiğimizde ilk geldiğimiz gün gibi düzenli ve titiz olarak yapmaktayız. Her bir malzememiz ve ekipmanlarımız tarafımızdan karşılanmaktadır. Bunun yanında tecrübeli ve uzman ekibimiz ile endüstriyel temizliğini İstanbul’un tüm bölgelerinde ve çevre şehirlerde hizmetinize sunmaktayız.

 

Gebze endüstriyel temizlik, Dilovası fabrika temizliği, Gebze fabrika temizleme, İmes temizlik, Kadosan temizlik şirketi, Dilovası temizlik şirketi, Gebze temizlik şirketi, Kadıköy endüstriyel temizlik, Ataşehir fabrika temizliği, Sancaktepe endüstriyel, Üsküdar endüstriyel temizlik, İstanbul ve çevresinde endüstriyel temizlik servisi, Maltepe, Çekmeköy endüstriyel temizlik şirketi, Pendik endüstriyel temizlik firması, Kartal ve Ümraniye fabrika temizlik, Sultanbeyli, Tuzla endüstriyel, fabrika temizlik şirketi olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.


 » Endüstriyel Temizlik
 
 » Endüstriyel Temizlik
 
 
 » Endüstriyel Temizlik
 
 
 » Endüstriyel Temizlik
 
 
 » Endüstriyel Temizlik
 
 » Endüstriyel Temizlik
 Uygun Fiyat & Profesyonel Temizlik için

Şimdi Ara, Fiyat Al

Yukarı Çık
Tıkla Ara, Fiyat Al
Soru Sor
Soru Sor
Ara, Fiyat Al
0532 678 36 21