Logo
İnşaat Temizliği – Murat Temizlik

İnşaat Temizliği

İnşaat sonrası temizlik, ev ve işyeri farketmeksizin tüm alanlarda tadilat sonrası veya inşaat sonrası oluşan kaba ve ince temizlikleri kapsamakla beraber henüz bitmemiş inşaatlarda inşaat kaba temizliği ve yeni bitmiş alanlarda tadilat ince temizliği veya boş daire temizliğini de içine almaktadır.

İnşaat sonrası temizliğinde 20 yıla yakın tecrübe ve birikim sahibi bir temizlik firması olarak, kullandığımız ekipman ve malzemeler TSE standartlarına uygun ve çalışanlarımız ise güleryüzlü ve deneyimlidirler. Bütün bunların yanında profesyonel inşaat sonrası temizliği UYGUN fiyatlara sizlere sunmaktayız.

 

Ayrıca inşaat sonrası temizlik, tadilat temizliği veya tadilat sonrası temizlik hizmetimizi boş daire temizliği, yeni bitmiş bina, henüz bitmemiş inşaat, tadilat görmüş iş yeri gibi tüm yerlerde uygulamaktayız. İnşaat sonrası temizlik ve bütün hizmetlerimizde ekonomik fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Murat Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik hizmetimizi diğer temizlik hizmetleirmiz gibi titiz, dikkatli ve detaylı olarak Kullandığımız ürünler TSE standartlarına sahip olup tamamı tarafımızdan getirilmektedir. İnşaat sonrası veya tadilat sonrası temizliği İstanbul’un her bölgesinde ve çevre şehirlerde devam ettirmekteyiz.

 

Ekonomik ve Profesyonel inşaat sonrası temizlik için Ara Fiyat al

 

Sancaktepe inşaat sonrası temizlik, Kadıköy inşaat temizliği, Ataşehir tadilat temizliği, Üsküdar tadilat sonrası, Beykoz, İstanbul ve çevresinde inşaat sonrası temizlik, Maltepe inşaat temizliği, Pendik temizlik, Çekmeköy tadilat temizliği, Pendik, Kartal ve Ümraniye inşaat sonrası temizlik, anadolu yakası temizlik, Dükkan inşaat temizliği, Sultanbeyli, Tuzla, tadilat, inşaat temizlik servisi olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.


 » İnşaat Temizliği
 
 » İnşaat Temizliği
 
 
 » İnşaat Temizliği
 
 
 » İnşaat Temizliği
 
 
 » İnşaat Temizliği
 
 » İnşaat Temizliği
 Uygun Fiyat & Profesyonel Temizlik için

Şimdi Ara, Fiyat Al

Yukarı Çık
Tıkla Ara, Fiyat Al
Soru Sor
Soru Sor
Ara, Fiyat Al
0532 678 36 21