Logo


Murat Temizlik Hizmetleri

Murat Temizlik olarak uygun fiyat & profesyonel temizlik ilkesi ile çalışmalarımızı devam ettirdiğimiz firmamız ile 2002 yılında yola çıktık. İlk günden bugüne ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve doğru ürünler ve ekipmanlar ile her biri alanında uzman kadromuzu siz değerli müşterilerimizle buluşturmak oldu. O günden bu güne kadar gerek teknoloji anlamında gerekse kullandığımız ürün yelpazesi anlamında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ederek firmamızı gelişmelere tam uyumlu hale getirmekteyiz. Murat Temizlik olarak müşterilerimiz tarafında önce sağlıklı, doğru ve ekonomik temizlik, çalışanlarımız tarafında ise önce iş güvenliği vizyonumuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her biri alanında uzman, deneyimli ve güleryüzlü ekip arkadaşlarımız ile yolumuza hız kesmeden devam etmekteyiz.

İstanbul’un tamamında ve çevre şehirlerde gezici ekiplerimiz ile koordineli ve planlı bir şekilde aksatmadan hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Bazı Bölgelerimiz. M2 sınırı olmaksızın, iş yeri temizliği, profesyonel zemin temizliğidezenfeksiyonlu temizlik, dış cephe temizliği, inşaat sonrası tadilat temizliği, su baskını temizliği, ev, daire, villa, konut temizliği, fabrika, sanayi, endüstriyel temizlik, koltuk temizliği, cam temizliği başta olmak üzere bir çok alanda ve zeminde UYGUN FİYAT & PROFESYONEL TEMİZLİK anlayışıyla ister çağrı başına ister periyodik olarak hizmetlerimizi temizlik şirketi olarak sürdürmekteyiz.


Uygun Fiyat & Profesyonel Temizlik için

Şimdi Ara, Fiyat Al


Neden Murat Temizlik ?

Profesyonel Hizmet

İstanbul ve çevre bölgelerde yüksek standarlara sahip ekipmanlarımız, uzman ve güleryüzlü ekibimiz ile profesonyel temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Uygun Fiyat

Murat Temizlik olarak müşterilerimizi mutlu etmek hedefi ile titiz ve profesyonel temizliği uyguladığımız kampanyalar ile UYGUN fiyatlarla sizlere ulaştırmaktayız. Ekonomik ve profesyonel temizlik burada !

Mükemmel Sonuç

Kullandığımız yüksek standartlara sahip ekipman, malzemeler ve tecrübeli ekibimizden aldığımız güç ile tüm temizlik hizmetlerimizi mükemmel sonuca ulaştırmaktayız.

Anında Fiyat Al


Yukarı Çık
Tıkla Ara, Fiyat Al
Soru Sor
Soru Sor
Ara, Fiyat Al
0532 678 36 21